Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2021.11.12. 11:11

Konkurss-izstāde “Kas padara mani laimīgu?”

 

Oktobrī mūsu pilsētā notika 1.-12. klašu konkurss-izstāde, kurš bija veltīts Starptautiskajai Garīgās veselības dienai. Šī konkursa organizēšanas mērķis bija aktualizēt garīgās veselības nozīmi. Lai piedalītos konkursā ne tikai skolēni, bet arī viņu vecāki aizdomājās, ko katrs var izdarīt, lai prastu sajust laimi. Izrādījās, ka būt laimīgam nav vienkārši – jāiemācās redzēt pozitīvo sīkumos, sajust prieku ikdienībā.

 

Mūsu skolā visaktīvākie bija 1.a, 4.a, 5.b kl. skolēni. Labākie darbi, kas atbilda konkursa nolikuma kritērijiem tika atlasīti vispirms skolā, pēc tam pilsētas līmenī. Labāko darbu autori tika apbalvoti ar diplomiem dažādās nominācijās: Iļja Baranovskiss (5.b), kurš izveidoja ļoti interesantu un siltu video, Artjoms Lubgāns (1.a), Sandra Revina (4.a), Konstantīns Makņa (5.b), Ksenija Afoničkina (5.b).

Mūsu skolēni un viņu vecāki secināja, ka laimīgu cilvēka padara siltas attiecības ģimenē, daudz prieka sagādā mājas dzīvnieki, tikšanās ar draugiem, ceļojumi ar radiniekiem un ar klasesbiedriem, kvalitatīvā atpūta, interesantas grāmatas, labas filmas un t. t. Cilvēki, kuriem ir hobijs, kuri nodarbojas ar kādu sportu, kuriem ir mazāk laikā, lai garlaikotos, biežāk, nekā citi, jūtas laimīgi.

Izglītības pārvaldes mājas lapā var izlasīt rakstu par šo konkursu un paskatīties pilsētas skolas skolēnu labākos darbus un, tajā skaitā, mūsu mīļie skolēni, jūsu darbus:

https://www.izglitiba.daugavpils.lv/lv/jaunumi-blog/daugavpils-pilsetas-1.-12.-klasu-skolenu-starptautiskai-garigas-veselibas-dienai-veltita-radoso-darbu-konkurss-izstade-%E2%80%9Ckas-padara-mani-laimigu-%E2%80%9D

Skolēni, mīļš paldies jums par siltiem radošajiem darbiem!

Vēlu laimi!

Skolas psihologs Oksana Elksniņa

 

 

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2021.11.15. 11:11

Multimēdiji

Iļja_Barandohins_5_b_

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.