Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2021.10.25. 10:10

Orientēšanās spēlē “Izzini Daugavpili ar jaunākajām tehnoloģijām!”

Karjeras nedēļas ietvaros 13.oktobrī 7.a klases skolēni piedalījās foto orientēšanās spēlē “Izzini Daugavpili ar jaunākajām tehnoloģijām!”, ko organizēja Daugavpils Tūrisma un informācijas centrs.

Foto orientēšanās spēles ietvaros skolēni uzzināja, kā digitālās ierīces tiek izmantotas tūrisma jomā. Izmantojot QR kodus skolēni devās interesantā pastaigā, iepazīstot Daugavpils kultūrvēsturiskos objektus.

Ar saviem iespaidiem dalās 7.a klases skolēni un klases skolotāja:

Iļja Sivickis: Man bija interesanti meklēt objektus pēc kartes. Izrādās, ka dažās vietās Daugavpils pilsētas centrā es nekad neesmu bijis.

Deniss Lujāns: Man patika meklēt QR kodus. Kur tikai tie nebija pielīmēti – uz stabiem, uz ceļa zīmēm, uz ūdens caurulēm! Mēs ar draugiem sacentāmies, kurš pirmais atradīs šīs lapiņas.

Aigars Plotiņš: Ieskenējot QR kodus telefonā, tika atvērti ne tikai jautājumi, uz kuriem mums bija jāatbild, bet arī interesanta informācija par Daugavpils kultūrvēsturiskajiem objektiem.

Darja Romanova: Bet man visvairāk patika pēdējais uzdevums - saskaitīt logus objektam Saules ielā 1/3. Mums katram sanāca atšķirīgi varianti: 30, 31, 32…

Galu galā vienojāmies: 32! Tā bija arī pareizā atbilde. ;-)

Jūlija Vaivode: Esmu jauniņā šajā klasē, tāpēc man bija interesanti iepazīties ar saviem klasesbiedriem ārpus skolas neformālajos apstākļos.

Violeta Elksniņa: Man vienkārši patika pastaigāties pa pilsētu jaukajā rudens pēcpusdienā.

Skolotāja Marina: Tā bija unikāla iespēja nedaudz izklaidēties, pabūt kopā ar saviem skolēniem un uzzināt daudz jauna un interesanta. Paldies Tūrisma centram par izcili organizēto spēli un dāvanām!

Informāciju apkopoja M.Paļčevska.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.