Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2021.09.30. 15:09

Sveiciens Skolotāju dienas priekšvakarā

 

Tuvojoties Skolotāju dienai, pilsētas pasākuma ietvaros tradicionāli tiek sumināti labākie pedagogi. Tā ir skaista iespēja pateikties SKOLOTĀJAM par veiksmīgi padarīto. Tāpat tiek sveikti konkursa Daugavpils Jaunais skolotājs dalībnieki un jaunie pedagogi, kuri šajā mācību gadā uzsāka darbu skolās.

Ar lepnumu informējam, ka šoreiz mūsu profesionālajos svētkos skolu pārstāvēs:

-matemātikas skolotāja Ligija Petrovska, inteliģenta skolas zelta fonda pārstāve ar milzīgu pieredzi

petrovska

Pateicamies par to, ka skolotājai Ligijai ir izveidota sava audzināšanas sistēma, kurā akcents tiek likts uz ģimenes un skolas vērtību saskaņu. Pedagoģe skrupulozi pārzina sava mācību priekšmeta nianses, un viņas audzēkņi sasniedz augstus rezultātus, ar ko lepojas skolas saime.

-angļu valodas skolotāja Jadviga Vasiļonoka, nobriedusi speciāliste ar augstu atbildības līmeni

vasiljenoka

Sakām sirsnīgu PALDIES skolotājai Jadvigai, kas ir īsta komandas spēlētāja un vienmēr vērsta uz produktīvu sadarbību un rezultāta sasniegšanu, strādā godprātīgi un radoši. Visiem viņas pedagoģiskajiem piedzīvojumiem ir laimīgas beigas, jo ieguldītās rūpes atgriežas ar skolēnu mīlestību un vecāku pateicību.

Šogad konkursam Daugavpils Jaunais skolotājs ir izvirzīta

-karjeras konsultante Gunda Pastare

pastare

Priecē, ka jauno pedagoģi raksturo radošums, iniciatīva pieeja skolas prioritāro uzdevumu īstenošanā, spēja sadzirdēt un atbalstīt vajadzības, iedrošināt jauniešus. Cerams, piedalīšanās konkursā Jaunais Daugavpils skolotājs vēl vairāk stimulēs Gundas Pastares radošā potenciāla izaugsmi.

-Iepazīstinām ar jaunu pedagogu, iedvesmotu iesācēju Māri Strautmali, dizaina un tehnoloģiju, vizuālās mākslas un digitālā dizaina skolotāju, kas šogad pievienojas skolas saimei.

straukmalis

Lai ir ticība saviem spēkiem, Māri, drosme izvirzīt savus mērķus un iekšējie resursi tos sasniegt!

Cienījamie skolas pedagogi! Sirsnīgi sveicam Skolotāju dienas priekšvakarā!

Lepojamies ar Jūsu profesionalitāti un prasmi ātri un bez lieka stresa reaģēt uz visiem šī trakā gadsimta izaicinājumiem! Esam pārliecināti, ka jebkuras straujas pārmaiņas izglītībā un sabiedrībā mums kopā ir pa spēkam! Lai ir stipra veselība, iedvesma turpināt darbu un gandarījums par paveikto!

Ar cieņu skolas vadība.

 

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2021.09.30. 15:09

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.