Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2022.07.04. 11:07

Vēsturisks izlaidums: Daugavpils 15.vidusskolas divpadsmitie atvadās no skolas

Lai vienmēr tu tā cauri ietu

Šai dzīvei, visu uzveicot,

Un galvu, pilnu domu spietu,

Pret sauli augstu paceļot!

 

Karstajā 30. jūnija vakarā skola pēdējo reizi sveica savus Daugavpils 15.vidusskolas 12. klases audzēkņus. Šis bija saviļņojošs un satraukuma pilns svinīgais pasākums, jo absolventi saņēma nopietnus, nobriedušu cilvēku dokumentus- atestātus par vidējās vispārējās izglītības ieguvi un centralizēto eksāmenu sertifikātus, un tātad -ir gatavi ar godu un lepnumu nest savu un savas skolas vārdu pasaulē!

Svētku atmosfērā 22 jaunieši tika sumināti vairākās oriģinālajās nominācijās, kas sagādāja prieku un pārsteigumu visiem klātesošajiem! Nominācijas tika veidotas pēc principa, kā audzēkņi visu šo mācību gadu laikā tika demonstrējuši savas stiprās puses un tās īpašības, kuras piemīt tikai viņam vienīgajam. Vēl katrs no viņiem sev bija izvēlējies devīzi, kura izskanēja, absolventam kāpjot uz skatuves, un tas tiešām kļuva par pasākuma rozīnīti!

Savukārt klases audzinātāja Jeļena Kazačonoka savus audzēkņus, viņu vecākus un kolēģus uzrunāja šādiem vārdiem:

Mani mīļie bērni, pieaugušie bērni! Novēlu Jums veiksmi, izturību, panākumus! Bet pats galvenais - vienmēr palikt pieklājīgiem un laipniem cilvēkiem!

Cienījamie vecāki! Jums es vēlu pacietību un Jūsu bērnu mīlestību. Liels paldies Jums!

Dārgie kolēģi! Sirsnīga pateicība Jums par Jūsu darbu! Veselību, harmoniju un stabilitāti Jums!

Izlaiduma vakars, bez šaubām, ir skolas svētki, kurus gaidīja visa skolas saime: gan skolēni, gan vecāki, gan skolotāji. Smaidi, pateicības vārdi, ziedi, asaras, skolas tradīcijas… Ar domu par visu skaisto, kas tika padarīts kopā, tika sumināti labākie no labākajiem – konkursu un olimpiāžu laureāti, starptautiskā projekta dalībnieki un sportisti, kas ir pārstāvējuši skolu sacensībās. Tika iededzināta Zinību uguns, dziedātas dziesmas, un pēdējo reizi Daugavpils 15.vidusskolā izskanēja zvans… Tagad viss notiks citādāk, jo šis - bērnības- dzīves posms ir beidzies, ir sākusies jaunā dzīve ar atbildīgiem lēmumiem un studiju gaitām. Lai viss izdodas!

Informāciju sagatavoja N.Murzjonoka un L.Iļiško.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.