Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2018.01.08. 21:01

Ziemassvētku brīnums

Ar labiem vārdiem Ziemassvētki nāk, lai aizgainītu sāpju stundu rūgtu, lai dzīvot varētu mēs savādāk, un vairāk debess svētības sev gūtu. Ar gaišām domām Ziemassvētki nāk, lai tumsas kupenas mēs izbrist spētu, lai saprastu – vien labestība māk ar sauli sirdi piestarot un sētu. /Kornēlija Apškrūma/

Lūk, pavisam nemanot, ir arī pienācis 2018. gads un ir aizvadīta pirmā mācību diena. Bet vēl gribas atcerēties pavisam nesen notikušos svētkus, pastāstīt par pasakainajiem un skaistajiem Ziemassvētku un Jaungada pasākumiem, kuri norisinājās mūsu skolā.

Ziemassvētkus un Jauno gadu gaidot, skolas aktu zālē norisinājās dažādi pasākumi visu vecumposmu skolēniem.

3.,4., 5. un 7.klašu audzēkņiem notika pasākumi „Ziemassvētku brīnumu gaidot”, kurus novadīja skolas parlamenta pārstāvji. Bērni atcerējās senās Ziemassvētku tradīcijas un ticējumus, Ziemassvētku simbolus, kā arī iepazinās ar citu tautu Ziemassvētku tradīcijām. Skanēja skaista Ziemassvētku mūzika, un pašā pasākuma noslēguma bērni izpildīja ļoti lirisku dziesmu „ Divi eņģeļi”.

Vēl skolas parlaments sagatavoja un novadīja Jaungada spēli 5.-9.klašu skolēniem. Bija sagatavotas spēles septiņās dažādās stacijās! Katrā stacijā skolēniem, lai teicami izpildītu uzdevumu, bija jābūt attapīgiem, veikliem un radošiem, kā arī nedrīkstēja aizmirst par labu noskaņojumu un humora izjūtu, jo smiekli un joki ir neatņemama svētku sastāvdaļa! Pasākumu noslēdza ilgi gaidītā diskotēka!
Bet pie sākumskolas audzēkņiem bija ieradušies Salatētis un Sniegbaltīte! Šogad mūsu mazākie bērni bija kļuvuši ne tikai par izklaidējošas programmas dalībniekiem, bet arī par Jaungada pasakas „Pārsteigums Ziemassvētku mežā” skatītājiem. Krāšņie kostīmi, Rēzeknes teātra „ Joriki” aktieru profesionālā spēle, Salatēva jautrās spēles un joki radīja neaizmirstamu svētku atmosfēru!  

Vecais gads nu jau ir pavadīts, un ir sagaidīts jauns!

Jaunajā gadā gribas visiem mūsu skolotājiem, bērniem un viņu vecākiem novēlēt, lai šis gads būtu bagāts un krāsains, rāms un spilgts, veselīgs un burvīgs, priecīgs un aizraujošs, veiksmīgs un možs, perspektīvs un pārsteidzošs, mūsu tuvāko mīlas ieskauts un simtprocentīgi pozitīvs!

Direktora vietniece audzināšanas jomā N.Murzjonoka

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs