Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2018.01.22. 18:01

Ziemassvētku filmēšanas konkursa rezultāti

Kad decembra sākumā uzzinājām par Ziemassvētku radošā konkursa kārtību, skolēni (Elīne Petkune (10.a kl.), Daniella Golande (7.a kl.) un Jegors Gurskis) nolēma pārbaudīt savas prasmes filmēšanā.

Vajadzēja izveidot īsfilmu vai slaidrādi par tēmu  „My travel to the USA” (Ziemassvētku ceļojums uz Ameriku).  Darbs nebija vienkāršs: pārdomāt sižetu un varoņus, sameklēt avotus un filmēt.  Elīna, Daniella un Jegors varēja iejusties režisoru lomā. Pēc filmas aizsūtīšanas ar nepacietību gaidījām rezultātus.

17. janvārī notika Ziemassvētku radošā konkursa „American Winter  Holidays” noslēguma pasākums. Tas bija interesanti: skolēni varēja paskatīties filmas par konkursa tēmu, kā īstā kinoteātrī baudīt popkornu un dzert sulu. Skolēni  atcerējās  Ziemassvētku tradīcijas, Ziemassvētku simbolus, kā arī iepazinās ar citu tautu Ziemassvētku tradīcijām, skanēja skaista Ziemassvētku mūzika.

Pasākuma noslēgumā uzzinājām rezultātus. Daniella Golande (7.a kl.) ieguva 2. vietu, Elīne Petkune (10.a kl.)  un Jegors Gurskis – 3. vietu. Apsveicam! Paldies skolotājām Olgai Vasiļonokai un Ludmilai Iļiško par sadarbību.

Gaidīsim nākamās filmas un vēlam veiksmi!


Materiālu sagatavoja: Olga Vasiļonoka

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs