Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2019.01.16. 22:01

Ziemassvētku konkurss „Music in Winter” (Mūzika ziemā) angļu valodā.

Jau vairākus gadus Latgales bibliotēka sadarbībā ar amerikāņu biedrību organizē pilsētas skolu audzēkņiem konkursu, kas veltīts Ziemassvētkiem. Vairākus gadus skolēni zīmēja, rakstīja pasakas, bet šogad uzdevums bija grūtāks. Vajadzēja individuāli vai komandā nofilmēt muzikālu sižetu par amerikāņu Ziemassvētku mūziku ziemā.

Mūsu skolas skolēni labprāt iesaistījās šajā darbā: vajadzēja ne tikai izvēlēties mūziku, bet arī izdomāt sižetu, visu nofilmēt, samontēt, lai iznāktu videoklips. Lai viss būtu pa īstam, trešdien, 9.janvārī, Latgales bibliotēkā notika šī konkursa noslēgums. Bija uzaicināti visi konkursa dalībnieki no pilsētas skolām. Skolēniem bija iespēja noskatīties labākos videoklipus dažāda vecuma grupās, piedalīties jautros konkursos, parādīt savu erudīciju un atjautību, tikties ar vienaudžiem neformālā vidē, pacienāties ar popkornu un iedzert sulu. Un ļoti patīkami, ka visi dalībnieki saņēma pateicības rakstus, saldas balvas un spēles.

Mūsu sasniegumi:

J.Gurskis (8.a) – 2.vieta,

J.Surikova, E.Livča, V.Mihailovs (8.a) – 3.vieta,

N.Hotuļova (8.b) – 3.vieta,

D.Golande(8.b) – 3.vieta,

V.Jegorovs, A.Figurins (10.a) – 3.vieta,

L.Kodacka, J.Jakovļeva, D.Jevsejeva (10.a) – 3.vieta,

I.Rusecka, E.Domoracka, V.Petrova (11.a) – 3.vieta.

Paldies visiem par veiksmīgo darbu! Paldies skolotājiem, kuri palīdzēja šajā sarežģītajā darbā: L.Iļiško, O.Vasiļonokai, T.Jarinovskai, J.Vasiļonokai.

Materiālu sagatavoja angļu valodas MK vadītāja J.Vasiļonoka.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs