Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2014.04.11. 00:04

Zināt ir stilīgi!

 

„Zināt ir stilīgi!” – tāda ir konkursa „eXperiments” devīze. Šo konkursu jau 19. gadu organizē koncerns Latvenergo.


Tas ir erudīcijas konkurss 8. un 9. klašu skolēniem. Šajā gadā konkursā piedalījās 176 komandas no visas Latvijas, no Latgales reģiona – 35. Izveidojot komandu „220 V”, arī mūsu skolas 9. klašu skolēni nolēma piedalīties šai konkursā un pārbaudīt savas zināšanas. Skolēni veiksmīgi izgāja 2 posmus un tika pusfinālā. 4. aprīlī Rēzeknē notika Latgales reģiona piecu pusfināla komandu tikšanās. Komandām tika piedāvāti dažādi uzdevumi: gan teorētiski, gan risināšanas un, protams, arī eksperimenti. Mūsu skolas skolēni veiksmīgi tika galā ar uzdevumiem un ieguva 2. vietu. Ceļazīmi uz finālu ieguva komanda no Līvāniem, kur skolēni turpinās cīņu par braucienu uz Tunisiju. Visi pusfinālisti ieguva balvas no konkursa sponsoriem.
Komandas dalībnieki: Maksims Latkovskis (9.a) – komandas kapteinis, Pavels Pranskus (9.a), Ričards Pečnikovs (9.a), Artjoms Andrejevs (9.b), Jolanta Rimša (9.b), Marina Sohnenko (9.b).

Spēles reportāžu var noskatīties programmā „Labrīt” (LNT kanālā) svētdien, savukārt pilnu pusfināla ierakstu – maijā, noslēdzoties konkursam „eXperiments”.


Informāciju sagatavoja fizikas skolotāja Olga Babiško

 

Lapa aktualizēta Svētdiena, 2014.04.13. 11:04

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs