Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2016.09.05. 15:09

Zinību diena 2016

Ir klāt septembris un Zinību diena jau ir pagājusi. Šī diena visos rada svētku sajūtu. Tā skar ikvienu – gan tos, kas paši apgūst jaunas zināšanas, gan vecākus, gan vecvecākus.

Skolas svinīgajā pasākumā skanēja pirmais šī mācību gada skolas zvans, atgādinot, ka zināšanas ir visu pamats. Priekšā stundas, grāmatas, burtnīcas un uzdevumi, uzdevumi, uzdevumi.
Mēs it kā esam gatavi sākt darboties, bet vasara un vasaras iespaidi mūs vēl cieši tur savās rokās, tāpēc jāpieliek pūles, lai varētu iekļauties skolas dzīvē.
Pirmajai skolas dienai veltītajā pasākumā zināšanu uguni iededza mūsu pagājušā gada labākie skolēni – Sergejs Multiņš  4.b, Elīza Andrejeva 7.b, Arkādijs Nikolajevs  10.a kl. un Pāvels Pranskus 11.a kl.
Kā vienmēr svinīgajā līnijā mēs atsevišķi  sveicām mūsu pirmo klašu skolēnus  un  klases audzinātājas Irinu Dunavecku un Valentīnu Papkoviču.
Pēc pagājušā gada rezultātiem skolas konkursa “Labākā klase” uzvarētāji  saņēma tradicionālo balvu – Pūci, kas ir gudrības simbols. Labākā klase sākumskolā  bija 4.b klase (klases audzinātāja Valentīna Papkoviča), pamatskolā – 6.b klase (klases audzinātāja Natālija Grigorjeva) un vidusskolā – 11.a klase (klases audzinātāja Olga Babiško).

2016./2017.  mācību gada pirmais zvans ir noskanējis un jāsteidz pretī jaunām zināšanām.

Cienījamie skolotāji, skolēni, godātie vecāki!
Sveicam visus Zinību dienā!
Novēlam, lai jaunais mācību gads nāk ar labām sekmēm, ar jaunām cerībām, zināšanām un sapņiem!

Informāciju apkopoja Albīna Strikova, izgl. iest. direktora vietniece audzināšanas darbā

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs