Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2018.09.05. 15:09

Zinību dienas mirkļi

Ar dāliju pušķiem un košajām lapām Ik skolā nāk septembra rīts; Mēs sveicinām, labā, un paldies tev sakām, Ka zinību kamols mums tīts. (I. Driķe.)

Vasaras brīvlaiks ir paskrējis vēja spārniem, un atkal pienācis ir septembris. Tāds rudenīgi saulains ar lapu krāsainību, ar saviem miglainajiem rītiem un... priecīgi satrauktu  noskaņojumu Zinību dienā.
Jā, vasaras krāsainās ainas un piedzīvojumi, neparasti reibinošās smaržas vēl nav pagaisušas no mūsu atmiņas, bet skola jau ir vērusi savas durvis! Klases un soli ir sastinguši stundu noslēpumu gaidās! Pamiruši, gaidot, kad atkal skolas krīts uz tāfeles pierakstīs jaunos skolēnu atklājumus un grāmatu lapas laimīgi nopūtīsies, sajūtot bērnu satraukto roku pieskārienus!

Mēs atkal veram savas skolas durvis un ejam pretī daudz kam nezināmam.
Katru gadu skolu absolvē jau pieauguši un zinoši skolēni, kuri ir kļuvuši par mūsu skolas lepnumu un kuri kā gājputni pamet savu dzimto ligzdu! Un katru gadu skola uzņem jaunus, mazus un vēl nepieredzējušus putnēnus, kuri ir ilgi jāmāca un kuriem ir daudz jāpalīdz, lai pēc gadiem viņi varētu doties patstāvīgā lidojumā!

Zinību diena- vissvinīgākā diena pirmklasniekiem, jo šodien viņi pirmo reizi savā dzīvē ir uzsākuši skolas gaitas! Zinību diena- satraukuma pilna diena mūsu 12. klases audzēkņiem, jo šis mācību gads viņiem būs pēdējais šajā skolā!

Cienījamie skolotāji, skolēni, godātie vecāki! Sveicam visus Zinību dienā!

Novēlam, lai jaunais mācību gads nāk ar labām sekmēm, ar jaunām cerībām, zināšanām un sapņiem! Veiksmīgu jauno mācību gadu!

Materiālu sagatavoja direktora vietniece audzināšanas jomā N. Murzjonoka

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://vsk15.lv/zin%C4%ABbu-dienas-mirk%C4%BCi#sigProIda6d625eee9

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs